TR - EN - AR   

Hakkımızda

Çikolata sektörüne 2003 yılında Gaziantep Araban Yolunda ilk adımımızı attık. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin gösterdiği ilgi ile Çikolata, Kokolin Nuga Bar,Hindistan Cevizli Bar,Kahvaltılık ve Krem Tüp çikolata ile üretiminde amaçladığımız kaliteyi ve daha güzeli sunmak için üretim parkurumuzu 2014 yılında 50.500 m2 açık alan ve 15000 m2 kapalı alan olmak üzere yeni modern tesisimize geçmiş bulunmaktayız. İnsana, hijyene, sürdürülebilir kalite yönetimine inanarak kurumsal konsept oluşturduk. Dış pazarda 30 ülkeye yaptığımız ihraacat ile ülke sorumluluğumuzun gururunu yaşadık. Ürün yelpazemizde 22 farklı ürün tadı ve  11 ayrı marka oluşturduk. Ar-Ge çalışmalarımızla ürünlerimize daima yeni lezzetler ve etkili sunumlar hazırladık. Bu sayede aranan ve tercih edilen marka olduk. Sektörümüzde durduğumuz nokta gösterdiğimiz her fedakarlığın karşılıksız kalmadığını bizlere ispat etti. Tören Çikolata aynı duyarlılık ile yeni tatları siz müşterilerimize sunmaya devam ediyor. Mutluluğun Tadı...


Şirket Vizyonu

Özellikle çikolata sektöründe, tüketicinin en çok tercih edilen markalar arasında olmak ve bu değeri artırarak sürdürmektir.


Şirket Misyonu

Tören Gıda Sanayi ve Ticaret. A.Ş olarak gıda sektöründe bugüne kadar sağladığımız katkıları ve Tören Gıdanın müşterinin gönlünde oluşturduğumuz güzel yeri korumaktır. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda tüketicilere uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır.


Değerlerimiz